Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
<center> 75. Yıl  Parkı’ndaki </center><center><font color=’blue’> ÇAY BAHÇESİ </font></center>
RAMİZ  BEY (Yeniden Düzenlendi)
BİZİM AİLE
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Abana Belediyesi:
ABANA’DA SUYA ZAM YOK

<center> Abana Belediyesi: </center><center><font color=’blue’> ABANA’DA SUYA ZAM YOK </font></center>
10.12.2019 / 00:36


Abana Belediyesi, yurttaşlara hizmet verdiği “kalem”lere 2020’de zam yapmama kararı aldı.

Bu kapsamda gelirlerin önemli bölümünü oluşturan su başta olmak üzere, “abonelik; katı atık; ilan; mezarlık yeri; iş yeri açma ve izin, canlı müzik izin belgesi, terminal çıkış; işgal; toplu taşıma ruhsat ücreti, güzergah belgesi, ilaçlama; hafriyat döküm ücreti, inşaat ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi, asansör tescil ücreti, ana hattan su bağlama ücreti, kanalizasyon bağlama ücreti, numarataj ücreti, otopark ücreti, kum çakıl fiyatları, iş makinesi ücretleri, fosseptik çekim ücreti, yangın rapor tanzim ücreti, yol tahrip bedelleri, büfe ve tezgah kullanım bedelleri, imar durumu belgesi, basılı evrak ücret ve eksper bilgi ücreti” gibi gelir kaynaklarına herhangi bir ücret artışında bulunulmayacak.

Belediye Başkanı Yunus Akgül, kimi büyükşehirlerde yaklaşık yüzde 80 oranında zam yapıldığın; Abana’da son 3 yıldır artış olmadığını vurgulayarak şöyle dedi:

 “Ekonomik açıdan vatandaşlarımızı belediye olarak dar boğaza sokmamak, bir nebze olsun rahatlamak üzere böyle bir karar aldık. Hükümetimizden alacağımız destekle bu açığı kapatırız. Hizmetlerimizin kalitesini artırmak için de çalışmalarımız devam ediyor. Aldığımız kararın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” 

(Bu haber “abana.bel.tr”den derlendi)


Etiketler:
Bu haber toplam 112 defa okundu