Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
<center> 75. Yıl  Parkı’ndaki </center><center><font color=’blue’> ÇAY BAHÇESİ </font></center>
RAMİZ  BEY (Yeniden Düzenlendi)
BİZİM AİLE
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yarınki Kastamonu Kadın Mitingine
İSTANBUL’DAN 50 OTOBÜS!

<center> Yarınki Kastamonu Kadın Mitingine </center><center><font color=’blue’></font> İSTANBUL’DAN 50 OTOBÜS! </center>
09.12.2019 / 00:37


Yaşamını İstanbul’da sürdüren Kastamonulular, “Kastamonu Kadını”nın onur gününde baba ocağına büyük bir çıkarma yapacak.

KAS-DER Kadın Kolları’nın İstanbul genelinde yaptığı düzenlemeyle 10 Aralık yolculuğuna hazırlanan Kastamonulu kadınlar, bu akşam (9 Aralık) yaklaşık 50 otobüsle Kastamonu’ya doğru yola çıkacak.

İstanbul’un tüm ilçelerinden otobüs kaldırılacağı, katılım başvurularının düşünülenin de üzerine çıktığı, bunun yanısıra başka derneklerin benzeri düzenlemeleri ve bireysel katılımlarla 10 Aralık’ta Kastamonu’da olacak Kastamonulu sayısının daha da yükseleceği bildirildi.

KAS-DER Kadın Kolları’nın, 10 Aralık İlk Türk Kadın Mitingi’nin 100. Yıl kutlama töreninde bir de ses getirecek “puzzle gösterisi” hazırladığı öğrenildi.

(Bu haber “kastamonugazetesi.com.tr”den derlendi)

ABANA’DAN KATILIM

Abana Belediyesi, "İlk Türk Kadın Mitingi"nin 100. Yıldönümü” törenlerine katılım için yarın (10 Aralık) sabah saat 08.00’de il merkezine araç kaldırılacak. 

Katılım bildirimi için belediyeye başvurulması isteniyor.+

(Bu haber “facebook.com/abanabld”den derlendi)


Etiketler:
Bu haber toplam 151 defa okundu