Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
<center> 75. Yıl  Parkı’ndaki </center><center><font color=’blue’> ÇAY BAHÇESİ </font></center>
RAMİZ  BEY (Yeniden Düzenlendi)
BİZİM AİLE
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Semih Yüksel’in fotoğrafı
‘YILIN FOTOĞRAFI’NA ADAY

<center> Semih Yüksel’in fotoğrafı  </center><center><font color=’blue’>‘YILIN FOTOĞRAFI’NA ADAY </font></center>
Norveç’ten sörf tahtasıyla dünya turuna çıkan ve Abana’da “mola” veren Jono Dunnett, AA’nın yılın fotoğrafına aday olan fotoğrafı çeken Semih Yüksel.
02.12.2019 / 14:34


Anadolu Ajansı (AA) fotoğrafçılarının Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli fotoğrafları arasından seçilecek “görsel”ler arasında, üç dalda “Yılın Fotoğrafları” belirlenecek. 

AA’nın Abana Habercisi Semih Yüksel, dördüncü kez yılın fotoğrafları yarışmasına katılıyor. 

Semih Yüksel, “spor” dalında “Rüzgar Sörfüyle Dünya Turu” başlıklı fotoğrafıyla oylamaya katılıyor.

AA’nın ilk kez 2012’de düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasında, bu yıl da Türkiye’nin yanısıra Antarktika, Suriye, Filistin, Yeni Zelanda, Endonezya, Fransa ve Fildişi Sahili gibi dünyanın farklı coğrafyalarından “haber”, “yaşam” ve “spor” dallarında yayımlanan 750.000’in üzerindeki “kare” arasından belirlenen 50 seçkin fotoğraf, dünyada Türkçe ve İngilizce altyazıyla oylamaya açıldı.

Geleneksel “Yılın Fotoğrafları” yarışmasında, haber dalında 17; yaşam dalında 19 ve spor dalında da 14 fotoğraf yer alıyor.

AA fotoğraf editörleri”nce belirlenen karelerin yanısıra, her ay yapılan “Ayın Fotoğrafı” oylaması sonucu birinci olan fotoğrafların da yer aldığı seçkide, dünya medyasının önemli yayın organlarında sıkça kullanılan siyaset, spor, yaşam gibi konularla sıcak gelişmelere ilişkin fotoğraflar bulunuyor.

Oylama 31 Aralık’a dek sürecek.

Geçen yıl 223.000 kişinin katıldığı oylama, “aa.com.tr/yilinfotograflari” ve “aa.com.tr/photooftheyear” internet adreslerinden 31 Aralık’a dek sürecek.

(Bu haber “kastamonugazetesi.com.tr”den derlendi)


Etiketler:
Bu haber toplam 220 defa okundu

YAZARLAR