Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
<center> 75. Yıl  Parkı’ndaki </center><center><font color=’blue’> ÇAY BAHÇESİ </font></center>
RAMİZ  BEY (Yeniden Düzenlendi)
BİZİM AİLE
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP Cide İlçe Başkanı Gürsoy:
KURUCAŞİLE-CİDE YOLU UNUTULDU!

<center> CHP Cide İlçe Başkanı Gürsoy: </center><center><font color=’blue’> KURUCAŞİLE-CİDE YOLU UNUTULDU! </font></center>
08.09.2019 / 02:44


CHP Cide İlçe Başkanı Tanıl Gürsoy, hükumetin “tasarruf politikası” nedeniyle durdurulan Bartın-Kurucaşile-Cide kıyı yolu üzerine açıklamada bulundu.

Özellikle Bartın-Karaman Köyü yakından başlanan ve “yarım bırakılan tüneller”in önemine vurgu yapan Gürsoy, göçüklerin önlenmesi için bu tünellerin bitirilerek Karaman Köyü bağlantısının yapılmasını istedi.

Tanıl Gürsoy şöyle dedi:

Bartın-Kurucaşile-Cide yolu kaderine terk edilmiş durumda. Bu yaz binlerce kişinin bakıp içinden ‘Ben görecek miyim bu yolun bittiğini?’ dediği, akıbeti belli olmayan yol. Olaya kesinlikle siyasi olarak bakmadan bu yolun bir an önce çözüme kavuşup hiç olmazsa 6 ay içinde bitebilecek durumdaki T2 ve T3 tünelleriyle yol çalışmalara başlayarak Karaman Köyü’ne bağlanması herkesin ortak dileğidir. Heyelanların çok fazla yaşandığı ve önceki yıllar büyük afetlere neden olan bu bölgede çalışmanın durdurulması, burada yaşanabilecek olağan felaketlere bilerek göz yummaktır.  Bölgemizin özlemle yıllardır beklediği yol sorununu çözmek adına hepimiz gücümüz yettiğince kamuoyu oluşturmalıyız. Bu durumun AKP’si CHP’si yok. Herkes biraraya gelerek çözüm yolları aranmalı. Bölge milletvekilleriyle, ilçe başkanları, bölge belediye başkanlarıyla sürekli görüşerek, ben üzerime düşeni elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.  Ama maalesef insanlarımız bu konuda çok duyarsız. Hep birlikte hakkımız olanı istemek ve almak için tüm hemşehrilerimizi birlik olmaya davet ediyorum.” 

(Bu haber “cide.gen.tr”den derlendi)


Etiketler:
Bu haber toplam 164 defa okundu


YAZARLAR