Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
<center> 75. Yıl  Parkı’ndaki </center><center><font color=’blue’> ÇAY BAHÇESİ </font></center>
RAMİZ  BEY (Yeniden Düzenlendi)
BİZİM AİLE
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İnebolu: 24-25 Ağustos’ta Yeniden
YAMAÇ PARAŞÜTÜ ETKİNLİĞİ VAR

<center> İnebolu:  24-25 Ağustos’ta Yeniden  </center><center><font color=’blue’> YAMAÇ PARAŞÜTÜ  ETKİNLİĞİ VAR </font></center>
22.08.2019 / 01:49


İnebolu’nun yamaç paraşütü ile anılması için “hummalı” bir çalışma içinde olduklarını söyleyen İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, 9 Haziran’da yamaç paraşütü etkinliğini ilk kez yaptıklarını vurgulayarak şöyle dedi:

“İlan vermeden, fazla duyuru yapmadan 2 günde 60 kişi geldi. Baktık ki yamaç paraşütüne ilgi var süreyi 4 güne uzattık. Yamaç paraşütü ile 90 kişi uçtu. Yamaç paraşütü için 2’li ekip geldi. Gelenlerin ise yüzde 25’i İnebolulu, yüzde 75’i de dışarıdandı. Şapka İnkılabı’nın 94’üncü yıldönümünde (24-25 Ağustos) de yamaç paraşütü yapmak istiyoruz. (…) Biz ehil kişilerle çalışacağız. 9 Haziran’da gelen Samsun Uçuş Kulübü, İnebolu’nun yamaç paraşütü için uygun olduğunu söyleyerek burayı beğendi. Hava şartlarının yamaç paraşütü için ideal olduğu belirtildi. 12 ila 15 dakikalık bir parkurumuz var. Tüm çabam İnebolu’ya yamaç paraşütü ile gelir kaynağı yaratmak. Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimizi otellerimizde konaklatarak şehrin ekonomisini de büyütmeyi amaçlıyorum. İnebolu, yamaç paraşütünün adresi olacak.”

(Bu haber “inebolupostasi.com”dan derlendi)


Etiketler:
Bu haber toplam 186 defa okundu