Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
<center> Salim YILMAZ: </center><center><font color=’blue’> ABONOU TEİKHOS, ABANA DEĞİL, İNEBOLU’DUR </font></center>
KURTULUŞ SAVAŞI’NDA İNEBOLU’NUN YERİ
<center> Salim YILMAZ </center><center><font color=’blue’> ABANA-İNEBOLU YOLUNUN YAPILMASI </font></center>
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Cide Rıfat Ilgaz Sarıyazma Kültür ve Sanat Şenlikleri
BAŞLIYOR

<center> Cide Rıfat Ilgaz Sarıyazma  Kültür ve Sanat Şenlikleri  </center><center><font color=’blue’> BAŞLIYOR </font></center>
11.07.2019 / 10:28


11-12-13 Temmuz’da Cide’de bu yıl 24’cüsü yapılacak olan ‘Rıfat Ilgaz Sarıyazma Kültür ve Sanat Festivali’ bugün (11 Temmuz) başlıyor. 

Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu: 

“Son günlerde çalışmalarımızı 11-12-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Cide Rıfat Ilgaz Sarıyazma Kültür ve Sanat Festivali üzerine yaptık. Gerçekleşecek olan festivalimizin içeriği dolu-dolu. Özellikle kültür ve sanat bölümüne fazla önem verdik. Cide manileri, Cide atışmaları, Cide Sarıyazma güzellik yarışması, masa tenisi, satranç turnuvası ve plaj voleybolu gibi bir sürü etkinliğimiz olacak. Üç gün boyunca her saati dolu-dolu geçecek olan festivalimizin konser-eğlence bölümünde birçok yerli ve ulusal sanatçıları ilçemizde konuk edeceğiz. Festivalimizin birinci gününde ilçemizin değerli yöresel sanatçılarımız bizimle olacak. İkinci günde ise ülkemizin ünlü ve değerli sanatçılarından Haluk Levent ve Arzu Akça bizlerle olacak. Festivalimizin üçüncü ve son gününde ise, Ahmet Selçuk İlkan ile Grup GripinCidemizde olup sahne alacaklar. Bizler Cide Belediyesi olarak festivalimiz için tüm her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Siz değerli misafirlerimizi güzel Cidemize bekliyoruz.”

(Bu haber “cide.gen.tr”den derlendi)


Etiketler:
Bu haber toplam 111 defa okundu